Пошта Санти

До Нового року залишилось:

До конца
акции

{{_dnn}} : {{_dl}}
{{_hnn}} : {{_hl}}
{{_mnn}} : {{_ml}}
{{_snn}} : {{_sl}}

До конца
акции

{{_dnn}} : {{_dl}}
{{_hnn}} : {{_hl}}
{{_mnn}} : {{_ml}}
{{_snn}} : {{_sl}}

Пошта Санти

Персональний лист

Від Санта Клауса

з можливістю написати йому у відповідь

Зробіть предзамовлення набору 
"Лист від Санта Клауса" до 20.11
та отримайте подарунок!

Незабутні враження на все життя 
для вас і вашої дитини!

Детальніше про лист

Персоналізований лист

Адресований саме вашому малюку, що залишить після себе неймовірні враження

Ви обираєте дату доставки

Ми піклуємося про своїх маленьких клієнтів, тому диво відбудеться вчасно!

Гарантія повернення грошей

Ми хочемо, щоб ви були впевнені в нашій щирості та повернулись до нас знову!

Відео-огляд набору

До Нового року залишилось:

До конца
акции

{{_dnn}} : {{_dl}}
{{_hnn}} : {{_hl}}
{{_mnn}} : {{_ml}}
{{_snn}} : {{_sl}}

До конца
акции

{{_dnn}} : {{_dl}}
{{_hnn}} : {{_hl}}
{{_mnn}} : {{_ml}}
{{_snn}} : {{_sl}}

Детальніше про набір

1. Лист від Санти;

2. Крафтовий конверт з сургучною печаткою;

3. Лист для Санти від вашого малюка з підказками;

3. Стилізований конверт для відправки листа Санті;

4. Іменний похвальний лист за добрі справи та гарні вчинки;

5. Орігамі "Санта";

6. Подарунок для тих, хто зробив предзамовлення.

Ціна: 350 грн

Ціна: 249 грн

Текст листа від Санти:

Любий малюк!

Вітаю тебе зі святом! Напевно, ти не чекав отримати листа від мене, але так, це я, Санта! Спочатку я думав написати смску або надіслати вітання електронною поштою, але так і не зміг розібратися з цими вашими технологіями - у нас у Лапландії, чесно кажучи, навіть інтернет майже не ловить. Тому надсилаю тобі старого доброго листа, написаного на спеціальному папері, який мої помічники-ельфи роблять із кори чарівних дерев та кришталевого пилку. Завдяки цьому такому паперу не страшні жодні морози, і лист не постраждає, поки гноми з полярної пошти доставлятимуть його у твоє місто на своїх літаючих скутерах.

Як проходять зимові канікули? Ти пробач, що так довго не писав - у нас на Новорічній фабриці, як завжди, безліч справ! То нові формули снігу розробляємо, то подарунки робимо, то спостерігаємо за дітлахами, щоб переконатися, що вони добре поводяться. Ось ти, до речі, цього року - молодець! Але є одна маленька проблема - до мене дійшла чутка, що ти нібито вже менше віриш у чари і зовсім не згадуєш про Старого Санту. Давай домовимося – щоб я про таке більше не чув! Ти ж розумієш, що дива є, треба лише придивитися до них. Вони оточують нас усюди, і цього року, обіцяю, вони точно не оминуть тебе. А ще, тобі обов'язково треба загадати бажання рівно опівночі під Новий рік, бо я вже замовив за тебе слово у відділі Виконання Бажань. Вони чекатимуть, тому не підведи мене.

Ну що ж, а тепер мені час і надалі готуватися до свята – треба зібрати врожай цукерок з карамельних дерев, упакувати подарунки та прикрасити ялинку. А ти пиши мені хоч іноді і обов'язково приїжджай у гості!

Твій старий друг Санта!

За роки нашого існування, ми:

Відправили

33457

листів з поздоровленнями від Санта Клауса

Привітали

25687

слухняних і ввічливих діточок, які вірять у диво

Отримали

99 % 

позитивних відгуків та щирі побажання від наших клієнтів

Відгуки наших клієнтів

Олена

м. Київ

Дякую!!! Цей лист від Санти не просто лист — це чарівна казка. Моя донька була в захваті від кожного слова! Справжня радість бачити, як вона посміхається, читаючи його знову і знову. 100% замовлю в наступному році і буду радити вас всім знайомим.

Ірина

м. Миколаїв

Заповнюючи лист Санті, мій син відчував себе частиною великої різдвяної пригоди. Він з таким задоволенням писав свої бажання і згадував добрі вчинки! Дякую вам за такі неймовірні враження.

Марія

м. Львів

Одне із найприємніших здивувань у цьому наборі — іменний похвальний лист за добрі справи та гарні вчинки. Це було неочікувано та дуже важливо для мого сина. Він притискав його до серця і посміхався. Це дійсно неймовірні враження не тільки для моєї дитини, але і для мене. Я вперше замовляла щось подібне, але точно не в останнє!

Наталія

м. Одеса

Орігамі "Санта" було приємним бонусом, який зробив нашу ялинку ще цікавішою. Моя донька провела багато часу за роботою над ним, і тепер ця маленька фігурка красується на нашій ялинці. Їй настільки сподобалось, що ми в купили в магазині багато подібних фігурок і теперь у нас найкрасивіша ялинка в світі! Дякую вам.

Любов

м. Дніпро

Вперше замовляла цей набір і це було щось дійсно особливе. Дякую! Мої діти були в такому захваті, що і у нас, батьків, посмішка не сходила з обличчя цілий день. До цього моменту я навіть не підозрювала як дітки люблять Санту.

Дарина

м. Житомир

Це неймовірно! Вже порадила цей лист всім своїм знайомим та родичам і відгуки від них теж такі емоційні, аж до сліз. Я зрозуміла як для сина важливо вірити у Санту та дива. Коли стаєш дорослим, то забуваєш про ті емоції та віру, але дивлячись на свого сина, який з ніжністю тримає цей лист, я згадала що це таке. Дякую!!

Як замовити лист

Натисніть кнопку "Замовити"

Заповніть форму і ми зв'яжемось з вами через декілька хвилин

Виготовлення листа

На виготовлення листа ми витратимо всього 1 день

Відправка поштою

Відправимо посилку у назначений день обраною поштою

Контакти

Номер телефону:

Соціальні мережі:

Наш емейл: